Retriever Club Show, Schedulle

Judging of the dogs from 12.00

 

Date and Place:
2016-05-27

Molėtų aerodromas„ Radžiūnai, Giedraičių sen., Molėtų raj.,
55° 6′ 47″ N, 25° 20′ 12″ E

Judges:
MARIANNE HOLM-HANSEN (Dania, kennel – TALLYGOLD)

12:00 – 12.40
LYGIAPLAUKIAI RETRIVERIAI ( Flat Coated Retriever ) – viso: 14

PATINAI (males)
Jaunimo klasė (junior class) (1)
Atvira klasė (open class) (1)
Čempionų klasė (champion class) (2)

KALĖS (females)
Šuniukų klasė (baby class) (1)
Jaunimo klasė (junior class) (1)
Atvira klasė (open class) (3)
Darbinė klasė (working class) (2)
Čempionų klasė (champion class) (2)
Veteranų klasė (veteran class) (1)

12:45– 15.40
AUKSASPALVIAI RETRIVERIAI (Golden Retriever) – viso: 61

PATINAI (males)
Mažylių klasė (puppy class) (2)
Jaunimo klasė (junior class) (3)
Pereinamoji klasė (intermediate class) (1)
Atvira klasė (open class) (9)
Darbinė klasė (working class) (3)
Čempionų klasė (champion class) (4)
Veteranų klasė (veteran class) (3)

KALĖS (females)
Mažylių klasė (puppy class) (3)
Jaunimo klasė (junior class) (8)
Pereinamoji klasė (intermediate class) (5)
Atvira klasė (open class) (7)
Darbinė klasė (working class) (5)
Čempionų klasė (champion class) (3)
Veteranų klasė (veteran class) (4)

Geriausios, lietuviško veisimo, auksaspalvių retriverių, kalės rinkimas Nenuoramos Toscana vardo prizui laimėti.
Nenuoramos Toscana trophy for the best golden retriever bitch of Lithuanian breeding.

SERGIO SCARPELLINI (Italia, kennel – DUKELAND)

12:00 – 14.55
LABRADORO RETRIVERIAI (Labrador Retriever) – viso: 59

PATINAI (males)
Šuniukų klasė (baby class) (1)
Mažylių klasė (puppy class) (4)
Jaunimo klasė (junior class) (4)
Pereinamoji klasė (intermediate class) (2)
Atvira klasė (open class) (4)
Darbinė klasė (working class) (1)
Čempionų klasė (champion class) (4)

KALĖS (females)
Šuniukų klasė (baby class) (1)
Mažylių klasė (puppy class) (3)
Jaunimo klasė (junior class) (9)
Pereinamoji klasė (intermediate class) (11)
Atvira klasė (open class) (7)
Darbinė klasė (working class) (2)
Čempionų klasė (champion class) (5)
Veteranų klasė (veteran class) (1)

15.00 – 15.20
GARBANOTIEJI
RETRIVERIAI (Curly Coated Retriever) – viso: 7

PATINAI (males)
Pereinamoji klasė (intermediate class) (2)
Atvira klasė (open class) (1)

KALĖS (females)
Jaunimo klasė (junior class) (1)
Pereinamoji klasė (intermediate class) (1)
Atvira klasė (open class) (1)
Veteranų klasė (veteran class) (1)

15.25 – 15.40
NAUJOSIOS ŠKOTIJOS RETRIVERIAI (Nova Scotia Duck Tolling Retriever Retriever) – viso: 5

PATINAI (males)
Atvira klasė (open class) (1)

KALĖS (females)
Jaunimo klasė (junior class) (1)
Atvira klasė (open class) (1)
Darbinė klasė (working class) (1)
Čempionų klasė (champion class) (1)

 

VEISLYNŲ KONKURSAS (Breeders competitions) – SERGIO SCARPELLINI

REPRODUKTORIŲ  KONKURSAS (Progeny competitions) – MARIANNE HOLM-HANSEN

GERIAUSIO VETERANŲ KLASĖS ŠUNS RINKIMAI (Best Veteran) – MARIANNE HOLM-HANSEN(dalyvauja visų veislių šunys ir kalės – laimėję veterano nugalėtojo titulus – participan all breeds males and females with tittles – veteran winner).

GERIAUSIO ŠUNIUKŲ KLASĖS ŠUNS RINKIMAI (Best Baby) – SERGIO SCARPELLINI(dalyvauja visų veislių šunys ir kalės – laimėję šuniukų klasėje pirmą vietą/ participan all breeds males and females with tittles – v.promising 1)

GERIAUSIO MAŽYLIŲ KLASĖS ŠUNS RINKIMAI (Best Puppy) -  MARIANNE HOLM-HANSEN (dalyvauja visų veislių šunys ir kalės, laimėję – laimėję mažylių klasėje pirmą vietą/ participan all breeds males and females with tittles – v.promising 1)

GERIAUSIO JAUNIMO KLASĖS ŠUNS RINKIMAI (Best Junior) – SERGIO SCARPELLINI (dalyvauja visų veislių šunys ir kalės, laimėję – jaunimo nugalėtojo titulus – participan all breeds males and females with tittles – junior winner)

GERIAUSIŲ VEISLĖS ATSTOVŲ RINKIMAI (Best of Breed)
(dalyvauja veislės klubo jaunimo ir veteranų nugalėtojai ir geriausi veislės šuo ir kalė – partipate Junior Winner, Veteran Winner and Best male and Best female)

Labradoro retriveriai/Labrador retriever – SERGIO SCARPELLINI

Lygiaplaukiai retriveriai/Flat Coated retriever – MARIANNE HOLM-HANSEN

Garbanotieji retriveriai/Curly Coated retriever – SERGIO SCARPELLINI

Auksaspalviai retriveriai/Golden retriever – MARIANNE HOLM-HANSEN

Naujosios Škotijos retriveriai/Nova Scotia Duck Tolling retriever – SERGIO SCARPELLINI

GRAŽIAUSIO ŠUNS RINKIMAI (Best in Show) – MARIANNE HOLM-HANSEN
(dalyvauja geriausi veislės atstovai – gavę BOB titulą– partipate Best of Breed dog)